Driving Zone 2

Yarış Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut Cihaza göre değişir
  • Version 0.17
  • Dil Türkçe
  • Firma AveCreation
Driving Zone 2 mobil cihazınızda oynayabileceğiniz yarış oyunlarından bir tanesidir.

Android işletim sistemine sahip akıllı mobil cihazınıza ücret ödemeden indirerek oynamaya başlayacağınız Driving Zone 2 mobil oyunu oyuncularına oldukça hızlı bir oyun yaşatacaktır. Oyunu cep telefonunuza indirin ve nefes kesici yarış sahnelerinin tek sahibi olarak herkesen nasıl bir şoför olduğunuzu gösterin. 

Araba sevdalılarının hoşuna gidecek bir mobil oyun olması sebebiyle mobil cihazınızda sıkılmadan oynayabileceğiniz Driving Zone 2 mobil oyunu ile sizde heyecanın keyfini çıkartın. Yüksek hızda tehlikeli tırmanışlar yaparak puan kazanın, ancak polisin dikkatini çekin, kazadan sonra sizi kovalayacaklar onlara karşı dikkatli olmalısınız. Eşsiz spor arabaların sürücü koltuğuna kurulun ve şehrin yollarının tozunu attırın. Mobil cihazınızın grafiksek özelliğinin yüksek olması oyununuzu daha da kaliteli oynamanıza sebep olacaktır. 

Driving Zone 2 mobil oyununa sizde sahip olarak polis ile kedi fare gibi oynayabilirsiniz. Eğlence ve hız sizleri Driving Zone 2 mobil oyununda bekliyor. Bunu başarabilirsiniz. Yarış pistlerinin keyfini çıkartabilirsiniz. En sevdiğiniz arabayı seçin ve gaza basarak tüm dünyayı turlayın. 

Driving Zone 2 indir